START   |    O FIRMIE   |   AKTUALNOŚCI   |   CB - NASZE USŁUGI   |   REALIZACJE   |   STREFA KLIENTA   |   KONTAKT   
Pobierz katalog

CB radio w Służbie Drogowej 

      Oferowane przez nas usługi bazują na powszechnie używanym przez kierowców CB radiu, jednocześnie eliminują podstawową jego wadę - krótki zasięg. System mogą Państwo użytkować kompleksowo lub tylko jego wybrane elementy. Możemy także realizować usługi jako firma podwykonawcza.

Elementy Systemu Informacji Drogowych:

CB - Automatyczny System Ostrzegawczy

        To skuteczne informowanie kierowców o lokalnych zagrożeniach drogowych, remontach, wypadkach i związanych z tym objazdach.
Informacja przekazywana jest na 19-tym drogowym kanale CB, w formie krótkich komunikatów głosowych emitowanych automatycznie w cyklu wybranym przez dyspozytora.

CB radio o dużym zasięgu

        Specjalny terminal montowany w dyspozytorni umożliwia odsłuch kanału drogowego CB, a w razie potrzeby 2-kierunkową łączność z kierowcami w miejscach gdzie nie sięga zwykłe CB-radio. Dzięki temu możecie Państwo zachować ciągłość komunikacji w miejscach oddalonych (np. na krańcowych odcinkach zarządzanych przez Państwa dróg.)


CB - Traffic Drogowy (monitoring radiowy)

        To stały nasłuch 19-tego kanału drogowego CB. Dzięki tej usłudze otrzymujecie Państwo konkretne informacje pozyskane z CB radia z obszaru objętego Państwa nazdzorem i to bez tracenia czasu na słuchanie eteru.CB - emitery dla ekip drogowych

        Lokalne ostrzeżenia dla kierowców emitowane wprost z aut ekip serwisowych lub z pojazdów pilotujących pojazdy ponadnormatywne.